محسن جوزی

محسن جوزی

آهنگساز و پیانیست.

 

با اجرای قطعاتی از باخ، برامس، بتهوون و شوبرت

رسیتال پیانوی رافائل میناسکانیان در تالار وحدت برگزار می‌شود

جمعه, 22 آذر 1398 ساعت 22:22 دیدگاه شما درباره‌ی این مطلب!

رسیتال پیانوی رافائل میناسکانیان به همراه نوازنده مهمان پیام پهلوانیان چهارشنبه ۲۷ آذر، ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

با اجرای آثاری از یوهان برامس، فرانس لیست، فردریک شوپن و...

«آرپینه ایسرائیلیان» در دانشگاه تهران روی صحنه می‌رود

دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 18:57 دیدگاه شما درباره‌ی این مطلب!

«آرپینه ایسرائیلیان» نوازنده‌ی پیانو، نوزدهم آبان‌ماه 1398 آثاری از یوهان برامس، فرانس لیست، فردریک شوپن و مودست پتروویچ موسورگسکی را اجرا می‌کند.

دوازدهم آبان‌ماه و با آثاری از برامس، شوستاکویچ، راخمانینف، چایکوفسکی، فوره و پولنک

«بهنام ابوالقاسم» و «آتنا اشتیاقی» رسیتال پیانو و ویلون‌سل اجرا می‌کنند

دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 18:38 دیدگاه شما درباره‌ی این مطلب!

«بهنام ابوالقاسم» و «آتنا اشتیاقی» یک‌شنبه دوازدهم آبان‌ماه رسیتال پیانو و ویلون‌سل را با آثاری از برامس، شوستاکویچ، راخمانینف، چایکوفسکی، فوره و پولنک در تالار وحدت تهران اجرا می‌کنند.

دوشنبه, 22 مهر 1398 ساعت 04:04 2 دیدگاه‌ها

پس از معرفی سری LX700 در سال گذشته، رولند سری HP700 پیانوهای دیجیتال خانگی خود را روانه بازار کرده است. در حال حاضر مدل HP-702 ومدل پیشرفته تر HP-704  به مرحله تولید انبوه رسیده اند.

یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 09:37 دیدگاه شما درباره‌ی این مطلب!

آثار روح‌الله خالقی به کوشش گلنوش خالقی توسط انتشارات ماهور منتشر شد. تنظیمات و تصانیف این استاد موسیقی در قالب دو مجموعه جداگانه گردآوری شده است. مجموعه تنظیمات شامل چهل و شش پارتیتور از آثاری است که آهنگ آنها را دیگری ساخته ولی توسط خالقی برای ارکستر تنظیم شده‌اند.

با حضور نادر مشایخی، هوشیار خیام، مانی جعفرزاده، رضا فرهادی و بهنام ابوالقاسم

«مانترا» رونمایی می‌شود

پنج شنبه, 10 مرداد 1398 ساعت 10:51 دیدگاه شما درباره‌ی این مطلب!

«مانترا» دومین تجربه شخصی سام اصفهانی در قالب مجموعه‌ای برای تک‌نوازی پیانو جمعه (ِیازدهم مرداد ماه) با حضور نادر مشایخی، هوشیار خیام، مانی جعفرزاده، رضا فرهادی، بهنام ابوالقاسم در شهر کتاب مرکزی برگزار می‌شود.

با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشور

جدول برنامه‌های سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منتشر شد

چهارشنبه, 26 تیر 1398 ساعت 11:00 دیدگاه شما درباره‌ی این مطلب!

در این دوره جشنواره بیش از 700 نوازنده و خواننده در قالب گروه‌های سنی مختلف و در شاخه‌های موسیقی دستگاهی، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی به صحنه خواهند رفت.

چهارشنبه, 14 فروردين 1398 ساعت 22:10 دیدگاه شما درباره‌ی این مطلب!

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، در بخش «موسیقی دستگاهی ایران» خوانندگان و نوازندگان سازهای تار، تنبک، دف، سنتور، سه‌تار، عود، قانون، کمانچه، نی؛ در بخش «موسیقی کلاسیک» نوازندگان سازهای ابوا، پیانو، ترومبون، ترومپت، فلوت، کلارینت، کنترباس، گیتار، ویلن، ویلنسل، ویولا، هورن؛ و در بخش «موسیقی نواحی ایران» خوانندگان و نوازندگان سازهای زهی، بادی و کوبه‌ای از مناطق مختلف کشور به رقابت خواهند پرداخت.

جمعه, 09 فروردين 1398 ساعت 22:45 3 دیدگاه‌ها

چرا باید امتحانات موسیقی را بدون وقفه و یکی پس از دیگری پاس کنیم. برای چه باید عجله کنیم و هول باشیم؟ الی پالمر در این مطلب سعی می‌کند با الهام از نحوه حرکت لاک پشت، نکات بسیار مهمی را در مورد نحوه تمرین درست گوشزد کند.

اشتاین وی و کاوایی در صدر بهترین پیانوها

بهترین پیانوهای سال ۲۰۱۸ معرفی شدند

دوشنبه, 05 فروردين 1398 ساعت 00:13 13 دیدگاه‌ها

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ ، دو مجله اقتصادی- بازرگانی امریکا برندگان جوایز سال ۲۰۱۸ خود را اعلام کردند. مجله Musical Merchandise Review هر ساله جایزه بهترین کالای موسیقی از دید فروشندگان را اعلام میکند و مجله Music Inc نیز جایزه ای تحت عنوان «جایزه با کیفیت ترین کالا» را معرفی می‌کند. این جوایز به بهترین سازهای موسیقی و تجهیزات ضبط صدا تعلق می‌گیرد.

صفحه1 از14

فرم ورود

عضویت در خبرنامه