از میان عناوین

×

خطا

Passed variable is not an array or object, using empty array instead

با مشارکت بنیاد رودکی

«نصیر حیدریان» مسترکلاس رهبری می‌گذارد

  • چهارشنبه, 08 بهمن 1399 ساعت 14:38
  • منتشرشده در اخبار
  • بازدید 2534 دفعه

سومین دوره مسترکلاس‌های رهبری ارکستر با مشارکت «نصیر حیدریان» -استاد دانشگاه گراتس وین- در مرکز آموزش بنیاد رودکی برگزار می‌شود.

 این بنیاد در راستای اهداف و مأموریت‌های خود و در راستای کشف و پرورش استعدادهای درخشان هنری و تربیت نسل آینده ارکسترهای ایران اقدام به برگزاری سومین دوره مسترکلاس‌های رهبری ارکستر با مشارکت استاد نصیر حیدریان، استاد دانشگاه گراتس وین در مرکز آموزش این مجموعه کرده است.
 
این دوره از مسترکلاس‌ها در ادامه دو مسترکلاس پیشین مرکز آموزش هنری و در دو سطح مبتدی و پیشرفته از ۱۳ بهمن شروع و تا نیمه اسفندماه در یکی از سالن‌های بنیاد رودکی ادامه خواهد یافت.
 
مسترکلاس رهبری ارکستر پیشرفته با همراهی ارکستر زهی ۱۵ نفره و به صورت گروهی برگزار می‌شود و در پایان دوره‌ها نیز یک کنسرت با مشارکت ارکستر زهی و برگزیدگان مسترکلاس‌ها در تالار رودکی برگزار خواهد شد.
 
مسترکلاس دوم تحت عنوان تکنیک و اصول رهبری ارکستر،  برای متقاضیانی که تاکنون در این مسترکلاس‌ها شرکت نکرده‌اند برنامه‌ریزی شده است.
 
به اعضای شرکت‌کننده در این دوره از مسترکلاس‌ها، گواهی شرکت در دوره اعطا می‌شود و نیز امکان ادامه کلاس‌ها به صورت مستمر و مجازی پس از اتمام این دوره نیز وجود خواهد داشت.

 

منبع : موسیقی ما

دیدگاه‌ها

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. پیش از ارسال دیدگاه و یا پرسش، پیشنهاد می‌کنیم نظرات قبلی را مشاهده فرمایید و تا حد امکان از طرح سوالات تکراری خودداری فرمایید. کد HTML مجاز نیست.

فرم ورود

عضویت در خبرنامه