از میان عناوین

×

خطا

Passed variable is not an array or object, using empty array instead

جمعه 2 تیرماه

«پویان آزاده» پداگوژی پیانو تدریس می‌کند

  • چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 23:48
  • منتشرشده در اخبار
  • بازدید 3974 دفعه

دومین کارگاه روش تدریس پیانو (پداگوژی پیانو) توسط دکتر پویان آزاده روز جمعه، ۲ تیرماه ساعت ۱۷ در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می‌شود. این برنامه نخستین سمینار پیانو در موضوع روش تدریس پیانو است و همراه با توضیحات مربوط به نحوه آموزش ساز پیانو قطعاتی برای نمونه با ساز پیانو اجرا می‌شود.پویان آزاده دارای دکترای آموزش پیانو از دانشگاه مارتین لوتر آلمان،عضو هیئت علمی دانشگاه هنر و موسس نخستین مرکز تخصصی پیانو، انستیتوی پیانو پویان است. شرکت‌کنندگان برای ثبت‌نام تا تاریخ  چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه مدارک خود از جمله کپی کارت ملی و یک قطعه عکس را به خانه موسیقی (واقع در خیابان فاطمی غربی، نرسیده به خیابان جمالزاده، پلاک 270) تحویل دهند.

ثبت نام برای اعضای خانه موسیقی با ارائه کارت عضویت با تخفیف ویژه همراه است، همچنین برای شرکت کنندگان از سوی کانون مدرسان گواهی شرکت صادر می گردد. نخستین کارگاه روش تدریس پیانو دی ماه سال گذشته برگزار شد. مدرسان ساز پیانو و علاقمندان به ساز پیانو می توانند برای شرکت در این سمینار یکروزه تا تاریخ ۳۱ خردادماه، با خانه موسیقی تماس بگیرند و از نحوه ثبت نام اطلاع حاصل کنند.

 

منبع : موسیقی ما

دیدگاه‌ها

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. پیش از ارسال دیدگاه و یا پرسش، پیشنهاد می‌کنیم نظرات قبلی را مشاهده فرمایید و تا حد امکان از طرح سوالات تکراری خودداری فرمایید. کد HTML مجاز نیست.

فرم ورود

عضویت در خبرنامه