یاد مادر با نوای پیانو

شهرداد روحانی به یاد شهدا نواخت

  • یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 10:27
  • منتشرشده در اخبار
  • بازدید 2498 دفعه

«شهرداد روحانی» به همراه یک کوارتت در فرهنگسرای نیاوران نواخت تا آهنگسازی که این روزها به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک تهران انتخاب شده، یک بارِ دیگر مخاطبانش را میهمان نوای خوشِ پیانویش کند.

او در این برنامه قطعاتی از خودش را نواخت و البته نازلی بخشایش (هارپ) و آرش اسلامی و صابر جعفری (سازهای کوبه‌ای) او را همراهی کردند. او همچنین در یکی از شب‌های اجرا که هم‌زمان با روز دختر -تولد حضرت معصومه(س)- از نوازندگان دخترِ گروهش با اهدای شاخه‌ای گل تقدیر کرد.
 
اجرای برنامه با قطعه «سرزمین مادری» آغاز شد که «شهرداد روحانی» آن را به یاد شهدای دفاع مقدس نواخته بود و بعد از آن قطعات پروانه، مادر، میدان آزادی، بادبادک، مهتاب، لحظات شیرین، عذرا، رقص بهار، ابدیت، بر فراز آسمان‌ها و صدایی اجرا شد.
 
پایان بخش این کنسرت قطعه «اصفهان» بود اما تشویق‌های تماشاگران باعث شد شهرداد روحانی بار دیگر به صحنه برگردد و قطعه دیگری را اجرا کند. این برنامه که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده بود، برای دو شب دیگر هم تمدید شد.

منبع :‌ موسیقی ما

دیدگاه‌ها

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. پیش از ارسال دیدگاه و یا پرسش، پیشنهاد می‌کنیم نظرات قبلی را مشاهده فرمایید و تا حد امکان از طرح سوالات تکراری خودداری فرمایید. کد HTML مجاز نیست.

فرم ورود

عضویت در خبرنامه